NEWS

HAPPY BIRTHDAY MAUI !!!

7. června 2010 v 18:56
Včera byl asi hodně šťastný den pro Ashley a jejího psíka =) Protože tento pejsek měl včera narozeniny !! =) Tak Šťastné narozeniny !! =)♥

100 SEXIEST WOMEN IN THE WORLD

3. června 2010 v 19:37

Ashley byla zařazena v časopisu ´´FHM´´ do 100 nejsvůdnějších žen světa. Loni se Ashley dostala pod 28.místo. No jen tak dál =)*♥
MORE INFORMATION: HERE

NEW SONG-OFF THE WALL

2. června 2010 v 17:23
Na internetu se objevila ukázka z nové písně Off the Wall =) No musím říct že je docela dobrá =) Ale zajímalo by mě jestli je k novému filmu Sharpay´s Fabulous Adventure a nebo k Hellcats no, uvidíme =)

NEW FILM - THE LAST FIRST TIME???

27. května 2010 v 13:21

NYPost.com-Rozhovor se scenáristou a hercem Jasonem Fuchs, který prozradil něco o jeho připravovaném filmu The Last First Time. Ve filmové snímku by se měla objevit i Ashley Tisdale v roli studentky Mirandy. Film by se měl začít natáčet na podzim. Zpráva ještě není oficiálně potvrzena! Uvidíme brzy. Úryvek z rozhovoru si můžete přečíst níže. Zůstaňte naladěni! 

PopWrap: Napsal si nový scénář k filmu a právě nacházíš se v oblasti produkce, což nám o tom povíš? 
Jason: Film se nazývá "The Last First Time" a my bychom ho měli začít natáčet na podzim 2010 společně s Ashley Tisdale. Jsem obrovský fanoušek Tisdale! 

PopWrap: Z názvu vyplývá, že je to jakýsi postup do mužnosti - je to pravda? 
Jason: Ano, to je pravda. Jde o apokalyptickou romantickou komedii. Odehrává se to mezi univerzitním studentům, který je stále ještě panic. No poté co zjistí, že o 48 hodin nastane konec světa dopadením meteoru rozhodne se využít této situace a pokusí se vyznat lásku dívce jménem Miranda, které tajně miluje už od šesté třídy. Hrát ji bude právě Ashley. 

PopWrap: Určitě většinu fanoušků zná Ashley z "High School Musical", bude to pro ni změna, že? 
Jason: Je to určitě film, který je úplně jiný než HSM. Myslím že to bude krok jiným směrem.

zdroj: ashleydaily.org
 
 

Reklama